×
Meniu

­čîč Mul╚Ťumim tuturor voluntarilor pentru implicare! ­čÖî

Dragi reziden╚Ťi ai ora╚Öului Rezina,
├Än numele Prim─âriei, dorim s─â adres─âm cele mai sincere mul╚Ťumiri tuturor voluntarilor care s-au implicat ├«n ac╚Ťiunea de salubrizare de ast─âzi! Cu ajutorul vostru, am reu╚Öit s─â facem un pas important ├«n direc╚Ťia cre─ârii unui ora╚Ö mai curat ╚Öi mai frumos pentru to╚Ťi locuitorii s─âi.
Eforturile voastre ne-au inspirat și ne-au adus împreună ca o comunitate unită și responsabilă. Fiecare gest de voluntariat a contribuit la realizarea unei schimbări pozitive și la promovarea spiritului civic în orașul nostru.
Vrem s─â v─â mul╚Ťumim pentru dedicarea voastr─â, pentru entuziasmul ╚Öi energia pe care le-a╚Ťi adus ├«n aceast─â ac╚Ťiune. F─âr─â sprijinul vostru, aceast─â zi nu ar fi fost la fel de reu╚Öit─â ╚Öi de memorabil─â!
Ne m├óndrim s─â fim parte dintr-o comunitate at├ót de implicat─â ╚Öi de devotat─â, iar rezultatele acestei ac╚Ťiuni demonstreaz─â puterea ╚Öi importan╚Ťa colabor─ârii noastre.
Sper─âm c─â aceast─â experien╚Ť─â v-a adus bucurie ╚Öi satisfac╚Ťie, ╚Öi c─â sunte╚Ťi gata s─â v─â al─âtura╚Ťi ╚Öi ├«n viitoarele ini╚Ťiative pentru binele ora╚Öului nostru.
├Änc─â o dat─â, v─â mul╚Ťumim din suflet pentru contribu╚Ťia voastr─â valoroas─â!