×
Meniu

Felicitări cuplurilor de aur!

Stimate cupluri de aur, familia
Calciu Ion&Natalia,
Țvigun Ion&Stepanida,
Ursalovschi Boris&Claudia,
Gomoja Vasile&Claudia

Cu ocazia sărbătorii impresionante a celor 50 de ani de căsnicie, vă transmit cele mai sincere felicitări în numele întregii comunități. Ați ajuns la un moment deosebit în călătoria voastră împreună – cinci decenii de iubire, respect reciproc și partajare a tuturor momentelor vieții.

Dragostea și devotamentul vostru sunt un exemplu strălucit pentru noi toți. Într-o lume în care relațiile pot fi trecătoare, voi sunteți dovada vie că dragostea adevărată și angajamentul pot trece testul timpului.

Vă mulțumesc pentru contribuția voastră la comunitatea noastră și pentru inspirația pe care o oferiți fiecărui cuplu care își începe călătoria împreună. Sperăm că fiecare zi vi se va umple de bucurie, sănătate și mulți alți ani minunați petrecuți împreună.

La mulți ani și să vă bucurați de această sărbătoare cu cei dragi!

Cu respect,
Simion Tatarov.