Serviciile nu au fost achitate. Pentru activarea paginii web,
Vă rugăm să luați legătura cu administratorul.

×
Meniu

Crearea Rețelei Naționale de Revitalizare Urbană

🤝 Zece orașe au decis să-și unească eforturile pentru crearea Rețelei Naționale de Revitalizare Urbană (RNRU). Aceasta va reprezenta interesele orașelor și va contribui la multiplicarea inițiativelor de Revitalizare Urbană în întreaga țară.

🧡 Echipa noastră a adunat în filmulețul de mai jos cele mai importante momente pentru a celebra acest eveniment simbolic.

🤝 Десять городов решили объединить усилия для создания Национальной Cети Городской Ревитализации (НСГР), которая будет представлять интересы городов и поддержит инициативы городской pевитализации по всей стране.

🧡 Наша команда собрала в видео представленным ниже самые важные моменты, чтобы отметить это знаковое событие.

Primăria Municipiului BălțiPrimaria CauseniПримэрия мун. Чадыр-ЛунгаPrimăria CimişliaPrimăria Municipiului EdineţPrimăria orașului OcnițaPrimaria RezinaPrimăria Municipiului SorocaPrimăria Municipiului StrăşeniPrimăria municipiului Ungheni

(video) Crearea Rețelei Naționale de Revitalizare Urbană

🤝 Zece orașe au decis să-și unească eforturile pentru crearea Rețelei Naționale de Revitalizare Urbană (RNRU). Aceasta va reprezenta interesele orașelor și va contribui la multiplicarea inițiativelor de Revitalizare Urbană în întreaga țară. 🧡 Echipa noastră a adunat în filmulețul de mai jos cele mai importante momente pentru a celebra acest eveniment simbolic.**🤝 Десять городов решили объединить усилия для создания Национальной Cети Городской Ревитализации (НСГР), которая будет представлять интересы городов и поддержит инициативы городской pевитализации по всей стране. 🧡 Наша команда собрала в видео представленным ниже самые важные моменты, чтобы отметить это знаковое событие. Primăria Municipiului Bălți, Primaria Causeni, Примэрия мун. Чадыр-Лунга, Primăria Cimişlia, Primăria Municipiului Edineţ, Primăria orașului Ocnița, Primaria Rezina, Primăria Municipiului Soroca, Primăria Municipiului Străşeni, Primăria municipiului Ungheni

Опубликовано Solidarity Fund PL in Moldova Вторник, 25 августа 2020 г.