Serviciile nu au fost achitate. Pentru activarea paginii web,
Vă rugăm să luați legătura cu administratorul.

×
Meniu

Cu ocazia sărbătorii profesionale – Zilei financiarului

Cu ocazia sărbătorii profesionale – Zilei financiarului,  adresez cele mai sincere felicitări de bine şi sănătate . Vă mulţumesc pentru munca şi dăruirea prin care contribuiţi la funcţionalitatea sectorului financiar al orașului noștru.

Sistemul finanţelor publice joacă un rol cheie în dezvoltarea şi consolidarea economiei naţionale, iar lucrătorilor din domeniu le revine misiunea de a continua reformele începute pentru creşterea bunăstării populaţiei.

Exprim încrederea că prin conlucrare eficientă, aplicare în practică a cunoştinţelor şi a experienţei înaintate, prin muncă asiduă de zi de zi, veţi face faţă sarcinilor trasate întru binele orașului nostru.

Cu ocazia zilei profesionale, îmi exprim recunoştinţa profundă pentru activitatea Dumneavoastră şi Vă doresc succese şi mari realizări în plan profesional, prosperitate, optimism, sănătate şi bucurii în familiile domniilor voastre.

Cu respect,Simion Tatarov primarul or. Rezina